© 2015 Tweety

Dalsza częś poprzedniej notki- Dzisiaj w… szkole XD

Już wróciłam do domu i piszę na swoim kochanym komputerku! To będzie tak samo jak w poprzedniej, piszę ze szkoły, na bieżąco.

————————————————————————————————

Jednak wracam. Ale nie do szkoły, tylko do pisania bloga. Nie robię gwiazd. Nie ma gdzie. Moje zwykłe pole do treningów, jest zajęte. A poza tym, jest za dużo ludzi, chłopaków i dziewczyn. Mogliby pomyśleć, że robię te gwiazdy na pokaz, żeby się przechwalić. Ale wracając. Porobiłam parę fikołków na rurkach i teraz siedzę na takiej niby ławeczce. I czekam na miejsce. Jacyś 4 albo 3 klasiści (nwm jak to się pisze) grają na tym moim placyku w piłkę. Raz piłka przeleciała obok mnie, a raz mnie trafiła, jednak ja tylko pokręciłam głową. A kiedy jeszcze raz prawie mnie walnęła, jeden chłopak powiedział, żebym tu nie siedziała, bo to pole bramkowe, ja nie zareagowałam. Ale, wbrew pozorom, miałam szczerą ochotę mu wygarnąć. To przecież, nie pole bramkowe jakby nie zauważył i że to placyk i tu się siedzi, albo ćwiczy, ale nie GRA! No, ale nic nie zrobiłam, a oni sobie poszli. Może teraz uda mi się coś zrobić. Jest mniej ludzi, a jednak mi się nie chce. Lecz może się zmogę. Próbuję.

DAŁAM RADĘ!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>