© 2015 Tweety

Dzisiaj w… SZKOLE XD

Tą notkę piszę w sobotę u kuzyna na jego tablecie i z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy. Tą notkę będę pisać tak jakbym była w szkole w poniedziałek i pisałabym na bieżąco. Bo chciałam pisać z telefonu, ale nie znam hasła do neta w szkole. Więc pisałam w telefonie, w notatkach. Ok to teraz przechodzimy do mojego, jakby opowiadania. Jeśli można to tak nazwać.

———————————————————-

Dzisiaj przyszłam do szkoły godzinę za wcześnie I teraz mi się nudzi. Piszę tą notkę pod nosem dwóch nauczycielek które stojąc blisko mnie nie zauważyły, że mam telefon.  I pierwszy raz w życiu czekam na lekcje. No, dobra nie taki pierwszy, bo kiedyś mama zagoniła mnie do sprzątania, a mi się nie chciało sprzątać, więc wyszłam do szkoły nawet wcześniej niż trzeba było XD. Właśnie zauważyła mnie pani pedagog i zapytała:”Telefon?” Pokiwałam głową na tak, a pani tylko pokręciła głową i sobie poszła. Obok mnie przeszli teraz moi koledzy z klasy i po przywitaniu, jeden z nich zapytał:”Co tak wcześnie?”, ja z powrotem podniosłam głowę, uśmiechnęłam się i powiedziałam:”Pomyliło mi się.” On też się uśmiechnął i pokiwał głową. Znowu zajęłam się pisaniem. Ja się nie pytałam, czemu oni są wcześnie, bo po co?Podam parę powodów dla których nie ma po co się pytać:1. To u nas w klasie prawie tradycja, że chłopaki są wcześniej, bo grają w nogę na boisku; 2.Nieśli piłkę; 3.Szli na boisko. Dlatego się nie pytałam, no bo jak bym wyszła? Jak jakiś niedorozwój. Ja chyba też zaraz pójdę na boisko, ale w zupełnie innym celu, niż oni. Ja będę robić gwiazdy. Znaczy doskonalić. To idę, Pa!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>