© 2015 Tweety

PROLOG

No, hej dzisiaj nareszcie będzie coś więcej w kategorii opowiadania, niż tylko opisy. To jak mówi tytuł, nie będzie takie opowiadanie, że opowiadam coś, ale prolog, pisany oczami Gwiazdki. Opowiadania będą pisane z perspektywy wszystkich tytanów, ale najczęściej Gwiazdki. Mogę też pisać narratorem 3 – osobowym. Nie wiem jeszcze jak będę Was informować, że zmieniam narratora, ale mam dwa pomysły: 1. GWIAZDKA BĘDZIE PISAĆ TYM KOLOREM, ROBIN TYM, TAKIM CYBORG, TAKIM BESTIA, I TAKIM RAVEN. Ale też jeśli ktoś o czymś myśli, to będę pisać pochyłym pismem i ciemniejszym odcieniem tego koloru. No to daję prolog oczami Gwiazdki.

——————————————————————————————–

Witajcie, nazywam się Starfire- Gwiazdka. Przyleciałam na Ziemię z planety Tamaran, gdzie jestem księżniczką i miałam być mianowana na królową, ale musiałam stamtąd uciekać. Trafiłam do grupy Młodych Tytanów- Cyborga, Bestii, Raven i Robina. Ten ostatni jest naszym liderem, a jednocześnie moją skrytą miłością, Bestia- najlepszym przyjacielem. Cyborg jest dla mnie jak starszy brat, a Raven jak dobra i mądra siostra, na którą zawsze mogę liczyć  w przeciwieństwie do mojej rodzonej siostry. Robin jest taki słodki! Czasami… A zawłaszcza kiedy nie jest zajęty tropieniem i rozpracowywaniem Sladea- naszego (a właściwie Robcia) największego wroga. Czasem wydaje mi się, że jemu też na mnie zależy, chociaż… Ale, nie o tym chciałam teraz pisać. Chciałam Wam opowiedzieć moją historię. Jak trafiłam do tego miejsca? Czy jestem tu szczęśliwa? Czy to był dobry wybór? Mam nadzieję, że znajdziecie odpowiedzi na te pytania razem ze mną, w przyszłych moich notkach. No więc dobrze. Jestem Gwiazdka- Starfire.

——————————————————————————————-

Mam nadzieję, że Wam się podobało, jeśli tak, to napiszcie w komentarzu, co o tym myślicie i czy mogę coś poprawić. Aha, i pierwszy rozdział pojawi się za niedługo, a ja mam już napisane dalsze 3 części, a notes z zapiskami zabieram wszędzie, nawet do szkoły i na urodziny koleżanki, bo nie wiadomo, kiedy mnie wena dopadnie.

                                                                                                                                                                     TWEETY

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>