© 2015 Tweety

Rozdział 2- Więzienie

Notka pisana przy piosence: Despicable Me- Pharrell Williams. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Piszcie w komentarzach co mogę poprawić. I wiem, że za krótkie, ale za to, może dodam dzisiaj następny rozdział. (Jak zdążę)

————————————————————————————-

To ona. Kometa. Ona wsadziła mnie do więzienia! Rozmyślałam nad tym, jak ona mogła, potraktować tak rodzoną siostrę, wsadzić ją za kratki i to w dodatku za nic! Ale po pewnym czasie tak zmęczyłam się tymi przemyśleniami, że zasnęłam. Kiedy się obudziłam, znów poczułam coś na rękach. Wcześniej też to czułam, ale szybko o tym zapomniałam, pochłonięta myślami o Komecie. Ale wracając do tego czegoś. To „coś” było ciężkie, zimne i niewygodne. Coś, co uniemożliwiało mi wykorzystanie mojej mocy (Wtedy jeszcze nie umiałam strzelać laserami z oczu). Po chwili zrozumiałam co mam na rękach. To były kajdanki. Ciężkie, żelazne kajdany. W tej chwili natchnęła mnie myśl, że mogłam zrobić coś jej, lub komuś innemu, co zasługiwałoby na taką karę. Zaczęłam przetrząsać w pamięci całe moje życie, lecz nic takiego nie znalazłam. A teraz siedzę tu za nic, a Kometa w tym czasie ogłosiła się Wielkim Omnirządcą Tamaranu, (wiem, bo w nawet w więzieniu świętowali wybór nowego przywódcy mojej planety) i pewnie teraz albo się bawiła, albo skazywała kogoś na śmierć, więzienie, lubo tortury, być może kogoś całkiem niewinnego. Szczególnie przez takie myśli starałam się uciec. Ale nie tylko. Moja „kochana” siostrzyczka, nie dość, że mnie uwięziła, to jeszcze skazała mnie na najcięższe tortury. Nie było dnia, w którym nie byłoby przynajmniej 10 uderzeni batem, setek kopniaków i dnia bez moich krzyków i jęków. Czasem męki  były tak ciężkie, że na kolanach błagałam o śmierć, byleby już więcej nie cierpieć. Ale pewnego dnia, pomyślałam sobie: NIE!, ONA NIE BĘDZIE MNĄ TAK POMIATAĆ, żebym posuwała się aż do błagania o śmierć! Więc zebrałam wszystkie siły na jakie tylko było mnie stać i… wyważyłam drzwi.

Komentarze (2)

 1. methrael
  Wysłany 1 grudnia 2015 w 16:25 | #

  Fajny pomysl, ale pilnuj powtorzen , bo zdarzaja sie czesto ;)

  • Tweety
   Wysłany 1 grudnia 2015 w 17:23 | #

   Dzięki zapamiętam to sobie! XD

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>