© 2015 Tweety ziemia

Rozdział 6- Ziemia

Nareszcie coś napisałam! Więc, jak to mówi nasz Pan od techniki w szkole, zawsze jak coś robimy, nawet na sprawdzianie próbnym (zawsze piszemy przy nim), mówi nam, to co ja teraz: „No to w imię Boże, do pracy.” XD

*Gwiazdka*

Zobaczyłam Ziemię. Ale byłam zbyt wyczerpana aby cieszyć się tym widokiem. Zaczęłam spadać, jednak jakieś 200 metrów nad ziemią, zdołałam ostatkiem sił zamortyzować upadek. Dla zwykłego człowieka, byłby to upadek śmiertelny, ale od czego jest się kosmitką- tylko czułam ból. Kiedy wreszcie zdołam się podnieść, a zielony pył i kurz opadł, zobaczyłam mnóstwo ludzi (podobno tak nazywali się mieszkańcy tej planety) i pewnego zamaskowanego, czarnowłosego chłopaka w dziwnym stroju z peleryną. Muszę przyznać, był całkiem niezły. Myślę, że pewnie było po mnie widać po mnie zdenerwowanie, które wzrosło jeszcze bardziej kiedy parę osób oślepiło mnie czymś. Zamknęłam oczy. Ostre, białe światło dostało się pod moje zaciśnięte powieki. Jeszcze ten ich język!! Niepodobny do żadnego który bym znała albo słyszała. Wiedziałam, że są dwa sposoby żeby nauczyć się języka: 1.uczyć się normalnie z książek; I drugi znacznie łatwiejszy sposób- pocałowanie osoby która opanowała ten język bardzo dobrze. Oczywiście, że wybrałam tę drugą opcję, ale na razie nie widziałam żadnej osoby która by się do tego nadawała. Może ten chłopak w masce, ale nie wiedziałam o nim nic. Może nawet nie był stąd. Musiałam jeszcze chwilę poczekać. Nagle czarnowłosy podszedł do mnie i zaczął coś mówić. Nic nie rozumiałam, więc nie odpowiadałam. Chłopak dał za wygraną i odszedł ode mnie. Ludzie ponownie zaczęli mnie oślepiać, co w połączeniu z moja nieznajomością tego języka (głupia, mogłaś go pocałować jak miałaś okazję!), oraz tego, że ciągle miałam na rekach tamte kajdany, dawało prawie zabójczą mieszankę. Zaczęłam wszystko niszczyć, żeby tylko zdjąć niewygodne więzy z moich rąk. Waliłam we wszystko, co tylko mogło mi pomóc w rozwaleniu moich kajdan. Po pewnym czasie chłopak w masce zaatakował mnie, pewnie w wierze, że jeśli to zrobi to przestanę wszystko niszczyć. Ale nic z tego, to rozwścieczyło mnie jeszcze bardziej.Nauczona doświadczeniem, że każdy kto atakuje jest wrogiem i wiedziona instynktem, musiałam mu oddać. Walczyliśmy zaciekle. Muszę przyznać, że świetnie walczył.

————————————————————————————-

Cześć wszystkim, jak się macie, ja dobrze i dziękuję. Następna notka oczami Bestyjki. Czyli załatwię już wszystkich. Raven i Cyborga nie będę pisać, bo mi się nie chce, a poza tym nie lubię ich aż tak jak tej trójki. Piszcie w komentarzach co mogę poprawić i co Wam się podoba. Jeśli ktoś zna historię tytanów, to mogę powiedzieć, że w moim zeszycie jestem już przy „poznawaniu języka” XD przez Gwiazdkę, ale w mojej troszeczkę przesłodzonej odsłonie. No dobra, już nie przynudzam i się z Wami  żegnam.

Komentarze (5)

 1. methrael
  Wysłany 2 grudnia 2015 w 21:49 | #

  Fajnie piszesz ;) ale zwracaj uwage na to co piszesz bo czasami pojawiaja sie powtorzenia , czekam na nastepny rozdzial :)

 2. ~Tweety
  Wysłany 3 grudnia 2015 w 16:06 | #

  Dzięki, ale czy mogłaś czy mi powiedzieć o jakie powtórzenia Ci chodzi? O słowa, czy coś? Będę wdzięczna;) ;D

 3. methrael
  Wysłany 3 grudnia 2015 w 17:37 | #

  Tak, slowa . Unikniesz ich jesli przeczytasz dokladnie wpis zanim go opublikujesz ;)

 4. ~Tweety
  Wysłany 3 grudnia 2015 w 20:16 | #

  Ok :D

 5. ~Daph
  Wysłany 5 grudnia 2015 w 11:37 | #

  Tak jak obiecałam, przecztałam Twojego bloga.:)
  Teraz czas na opinię.;)
  Uważam, że udało Ci się w ciekawy sposób przedstawić historię Gwiazdki (moim zdaniem zbyt wiele osób lekceważy ten wątek). Całość jest spójna i nie ma niedociągnięć w fabule. Podoba mi się Twój styl pisania, nie jest „sztuczny”, opisy sytuacji są realistyczne. Faktycznie, zdarzają się powtórzenia, ale nie jest to jakoś bardzo irytujące. Sądzę, że stworzyłaś solidne podstawy pod naprawdę dobre opowiadanie.:)
  Czekam na nexta i pzdr.:D

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>