© 2015 Tweety Robin

Rodział 7-Dziwny chłopak-(1 dedykacja!)

Cześć wszystkim! Dziękuję za miłe komentarze i dobre rady. Proszę, jeśli według Was robię coś źle, to napiszcie co i jak mogę to poprawić. Notka pisana oczami Robina i Bestii, Gwiazdka siedzi cicho, bo Raven jej zagroziła XD. Opowiadanie dedykuję DAPH, za miły i motywujący komentarz. A teraz: „W imię Boże, do pracy”. (Moje hasło motywujące :D)

*BESTIA*

Szedłem ulicami miasta Jump City, ze spuszczoną głową. Zastanawiałem się nad jedna rzeczą: Czy dobrze zrobiłem odchodząc od Doom Patrol? Oni byli przecież dla mnie jak rodzina! Ale zachowanie Mento, zaczęło mnie denerwować, bo ileż można słuchać, że ciągle coś robisz źle, jego rozkazów i gadek o tym, że ważniejszy jest rozkaz niż rodzina i przyjaciele. Nie mogłem też znieść  tego pomiatania, krytykowania i oskarżania o np. niepowodzenie misji, co wcale nie było moją winą. I mimo, że Rita była dla mnie dobra, to jednak tylko ona. A tak poza tym, to przecież Mento był liderem naszej grupy, nie Rita. Więc odszedłem. wtedy wydawało mi się to słuszną decyzją. Ale teraz? Nie mam dachu nad głową, rodziny, przyjaciół. Pomimo że mogłem zamienić się w jakieś zwierzę  i rozwiązać kwestię schronienia i jakiegoś tam jedzenia, to brakowało mi kogoś, kto by mnie zaakceptował tak jak Doom Patrol. Zawsze czułem się inny. I wśród zwierząt, i wśród ludzi, wszędzie byłem obcy. Pochłonięty takimi myślami, zobaczyłem zielony promień przecinający niebo, a zaraz po tym- wielki huk. Szybko zmieniłem się w geparda i pobiegłem do tego miejsca.

Dzień dobry bardzo! Mam nadzieję, że się spodobało, chociaż takie krótkie. Nie mam czasu wstawiać dłuższych, może jutro mi się uda coś nowego i dłuższego wstawić. Myślę, że poprawiłam się z powtarzaniem wyrazów. :D Pa!

Komentarze (5)

 1. ~methrael
  Wysłany 7 grudnia 2015 w 21:01 | #

  Tak, jest super ;D szkoda, ze takie krotkie z niecierpliwoscia czekam na next ;)

 2. ~methrael
  Wysłany 7 grudnia 2015 w 21:03 | #

  Poza tym podoba mi sie ze piszesz o nich od samego poczatku ;)

 3. ~Julia89
  Wysłany 8 grudnia 2015 w 17:56 | #

  Hej! Na titansgo.pl zobaczyłam, że prowadzisz bloga i postanowiłam wejść. Historia zapowiada się ciekawie. Twój pomysł na opowiadania bardzo mi się podoba, a piszesz też całkiem nieźle. Tylko, że są powtórzenia, ale w tym rozdziale się poprawiłaś :D
  Zapraszam na swojego bloga julia10blog.blog.pl

  Jakbyś nie wiedziała to ja jestem Julia West z TitansGo.pl

  • ~Tweety
   Wysłany 8 grudnia 2015 w 20:39 | #

   O! To ty? Tutaj? Dziękuję za wejście, a twojego bloga odwiedziłam niedawno. Co o nim myślę, dowiesz się w komentarzu na nim. :D Mam nadzieję, że w następnych notkach całkiem skończę z powtórzeniami. Zwłaszcza, że dam je przyjaciółce do sprawdzenia.:)

 4. ~Daph
  Wysłany 11 grudnia 2015 w 08:45 | #

  Przeczytałam notkę już wcześniej, ale pisanie komentarzy z telefonu jest strasznie niewygodne, więc wolałam poczekać na laptopa.:)

  1.Dziękuję za dedykację.:D
  2.Notka krótka, ale ciekawa. Jak pisałam wcześniej podoba mi się Twój styl.
  Faktycznie, poprawiłaś się jeśli chodzi o powtórzenia i tego Ci gratuluję (nie żeby mi jakoś specjalnie przeszkadzały, ale bez nich jest lepiej).

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>