© 2016 Tweety foteczka

ROZDZIAŁ 13- Miał być już dawno, ale się usunął.

Hejka. Po utrudnieniach opisanych w poprzednim wpisie (kto nie czytał zaraz nadrabia zaległości i komentuje :D)  nareszcie dodaję nawy rozdział. Przez 2 dni miałam „depresję” z powodu usunięcia się rozdziału, ale MAGDA napisała, że następny będzie tylko lepszy. Więc przybywam, z nowym, mam nadzieję, że lepszym rozdziałem. Ale na pewno nie dłuższym. Wtedy nie było by napięcia:D I już nie przedłużam bo mnie BB goni do roboty. I jeszcze tylko dedykacja dla wszystkich, którzy mnie pocieszali. DZIĘKUJĘ:*
Aha i występuje tu Wasza ukochana, szczera RAVEN!! XD

*ROBIN*
Myślałem nad propozycją Cyborga. To chyba nie był taki zły pomysł. Mogłem zyskać przyjaciół. I pomoc w ratowaniu miasta by się przydała. Tak, to miało sens.
-Ja się zgadzam- oświadczyłem.
-Ja też- powiedziała Gwiazdka.- I tak nie mam gdzie iść, więc czemu nie- dodała.
-Wychodzę w to, stary!!- wrzasnął Bestia przybijając z Cyborgiem piątkę.
-Raven?- spojrzeliśmy wyczekująco na dziewczynę w płaszczu.
-Ja… nie wiem czy będziecie mnie chcieli… Po tym co zrobiłam Star…- powiedziała niepewnie.
-Raven, ja już dawno Ci wybaczyłam! Przecież nie byłaś wtedy sobą!- zawołała Gwiazdka przytulając Raven, tak, że aż brakło dziewczynie tchu.
-A więc dobrze, dołączę do Was. Ale na samym początku, muszę jeszcze powiedzieć, że nie będę tak miłą, sympatyczną i otwartą osobą jak np. Star, bo emocje znów wezmą górę, nie będę sobą i znowu zrobię coś głupiego.- dokończyła gdy już złapała oddech, ostudzając tym samym trochę zapał Gwiazdki.
-Dobra, dobra, teraz trzeba pomyśleć jeszcze nad nazwą!- wykrzyknął rozentuzjazmowany Cyborg.
-Hm, wszyscy mamy po 16-17 lat…- zacząłem z namysłem.
-15- wtrącił Bestia.
-19- dodał Cy.
-No więc mieścimy się w przedziale 15-19 lat, tak?- kontynuowałem- To znaczy, że jesteśmy młodzi. Co wy na to, żeby to słowo było w nazwie?- wszyscy pokiwali głowami.
-No, a co dalej?- drążył BB.
-Dalej nie wiem, teraz wy coś wymyślicie- odpowiedziałem wzruszając ramionami.

*BESTIA*
Myśl, Bestia, myśl… Masz okazję się wykazać! Zabłyśnij! Nagle mnie olśniło-
-WIEM!!- wykrzyknąłem. Wszyscy popatrzyli na mnie.
-Uwaga, uwaga, Panie i panowie, goście i gościówy. Łebski Bestia prezentuje: Najlepszą nazwą dla naszej drużyny będzie…
-No wyduś to z siebie!- powiedziała zniecierpliwiona Raven.
-Cicho, bo nie powiem!- powiedziałem obrażony.
-Bestia…- zaczął groźnie Robin.
-No, dobra, już dobra!- podniosłem ręce w obronnym geście. Ładnie się zaczyna. Ledwie zostaliśmy drużyną, a on już mi grozi!
-No więc, jak już mówiłem zanim mi tak haniebnie przerwano- w tym momencie rzuciłem jadowite spojrzenie Rav, na co ona tylko przewróciła oczami. -Najlepsza nazwa dla naszej drużyny to… „MŁODZI TYTANI”!- zawołałem triumfująco.
-I co wy na to?

No i to by było na tyle. Tylko proszę, nie czepiajcie się długości. Przecież nie mogłam Wam powiedzieć, jak na tę nazwę zareagowała reszta drużyny. XD  A  w następnym rozdziale pobawię się w Polsata- przerwę w najciekawszym momencie. :D Aha i chciałam się zapytać, czy chcecie żebym w następnej notce dała kilka ostatnich zdań z tego rozdziału tak na przypomnienie, czy pamiętacie, albo zaglądacie po prostu do poprzedniego opka, na czym skończyłam. Czekam na odzew w komentarzach. :mrgreen:

Komentarze (7)

 1. Wysłany 23 lutego 2016 w 20:18 | #

  Ohh, tak! Szczera Rae górą! *-*
  Fajnie wszystko i w ogóle, mam się nie czepiać długości, więc zamilknę już… :x
  Polsat też górą.
  Ja zaglądam do poprzedniego wpisu zazwyczaj. Chyba, że coś mnie strasznie wciągnie, wtedy coś tam pamiętam. Więc różnie to bywa. XD
  Pozdrawiam!

 2. Wysłany 23 lutego 2016 w 22:53 | #

  Zawsze lubiłam Młodych Tytanów, a tu odżywają na nowo :* Dziękuję
  PS Wydaję mi się , że nie musisz przypominać na początku poprzednie rozdziały :* Jeżeli ktoś nie pamięta to zawsze może wrócić :D Mogę Cię znienawidzić za kończenie w pół zdania xD Buziaki :*

 3. ~Daph
  Wysłany 24 lutego 2016 w 05:35 | #

  Sadzę, że nie ma potrzeby przypominania akcji z poprzednich rozdziałów.
  Raven i jej przerywanie Bestii oczywiście najlepsze.;) Nie pomyślałabym też , że to Bestia stworzy nazwę. No cóż. Widać, że jak zielony chce, to potrafi na coś się przydać.

 4. Wysłany 24 lutego 2016 w 13:06 | #

  Wiesz w nociach nie liczy się długość. Liczy się jakość. Twoje opowiadania są na najlepszym poziome pod względem jakości. Tak na marginesie. Nie spodziewałam się, że nazwę wymyśli Bestia. Myślałam bardziej nad Robinem lub Cyborgiem. Pozytywne zaskoczenie :) Przerywanie opowiadania w najlepszym momencie zawsze, ale to zawsze zachęca mnie do codziennego zaglądania na bloga i wypatrywaniu notki. No taka już jestem. ;) Z niecierpliwością czekam na kolejne opowiadanie.

 5. ~Julia89
  Wysłany 28 lutego 2016 w 17:52 | #

  Nie ma potrzeby wstawiania akcji z poprzedniego rozdziału. Wtedy się gubię trochę, co się kiedy działo. Ten rozdział nie jest zbyt długi, ale jako to powiedziała Magda liczy się jakość, a nie długość.

 6. Wysłany 7 marca 2016 w 20:33 | #

  Jak zawsze super, oby tak dalej! :)

  • ~Tweety
   Wysłany 8 marca 2016 w 16:55 | #

   Dzięki :)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>